Чому Grand?

Компанія GRAND MARINE була заснована в 2001 році як виробник надувних човнів у Харкові, Україна. І на даний момент стала провідним світовим виробником надувних човнів класу RIB (надувні човни з жорстким дном), поширених по всьому світу і добре відомих своєю винятковою якістю, дизайном, конструкцією і продуктивністю.

ЗАДОВОЛЕННЯ, КОМФОРТ, ЕЛЕГАНТНІСТЬ В ОДНОМУ НАБОРІ

GRAND будує і пропонує моделі човнів, які відповідають високому рівню стандартів і асоціюється з елегантністю, надійністю і якістю. Купуючи будь-яку модель човнів GRAND, ви купуєте не просто водний транспорт, а позитивні емоції і задоволення від відпочинку з сім’єю і друзями на природі, комфорт від перебування в човні, насолода від легкої керованості, будь це плавні рухи на водній гладі або драйвові віражі на хвилях.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ, ЗАДОВОЛЬНЯЄ ВСІ ВИМОГИ

Товарна лінійка компанії GRAND представлена більш ніж 50 різноманітними моделями човнів з можливістю вибору різних додаткових опцій і аксесуарів. На свій смак ви можете вибрати колір балонів і склопластику, матеріал і колірні рішення оббивки, тим самим створюючи свій унікальний човен, збираючи його як конструктор, згадавши дитинство і дитячі бажання.

МІЖНАРОДНА ДИСТРИБ’ЮТОРСЬКА І ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА

Задоволення потреб покупців – один з основоположних принципів нашої роботи. Саме з цією метою в структурі компанії сформувалася надійна дистриб’юторська і дилерська мережа GRAND, де вам нададуть консультацію професійні менеджери по продукції, а клієнт зможе не тільки купити відмінний човен і аксесуари, але і здобути першокласне подальше сервісне обслуговування.

3D-КОНФІГУРАТОР

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому компанія розробила нову програму 3d-configurator, який дозволяє налаштовувати наші продукти в інтерактивному і миттєвому режимі. У режимі онлайн ви самостійно будуєте свій човен, вибираєте колір балонів, склопластику, оббивки, обладнаєте його опціями і аксесуарами, прораховуєте вартість не тільки човна, а й супутніх товарів (лафет, човновий мотор і т.д.). Не наближаючись до виставкового залу, ви візуалізуєте свою мрію вдома на дивані!

СЕРТИФІКАТ ISO9001

Компанія GRAND постійно вдосконалює свої продукти і послуги. Завдяки цьому продукція відповідає міжнародному стандарту системи управління якістю ISO 9001: 2015-го, визнаному в більш ніж 170 країнах. В основі стандарту лежать принципи управління якістю, зокрема інтенсивну орієнтацію на клієнта, мотивацію і залучення вищого керівництва, процесний підхід і постійне поліпшення. Використання ISO 9001 допомагає нам гарантувати, що клієнти постійно отримують якісні продукти і послуги, що, в свою чергу, приносить багато спільних бізнес-переваг.

 

 

ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ

Сучасна динамічність, нові технології у всіх сферах діяльності висувають відповідні вимоги і до компанії GRAND. Постійні «гонки озброєнь», посилююча конкуренція на ринку служить відправною точкою для пошуку несподіваних, оригінальних технічних рішень і геніальних ідей, що дозволяє позначить надувні човни GRAND унікальними і єдиними. Багато наших моделей стали «класикою» свого типу, на яку рівняються і з якої беруть приклад.БЛИЗЬКО 2 000
ЧОВНІВ
ВИРОБЛЯЮТЬСЯ ЩОРОКУ


БІЛЬШЕ 30 000
ЧОВНІВ
ВИГОТОВЛЕНІ З 2001 РОКУ


БІЛЬШЕ 70 МОДЕЛЕЙ
ЧОВНІВ
ВИРОБЛЕНІ З 2001 РОКУ


10 НОВИХ МОДЕЛЕЙ
ЧОВНІВ
ПРЕДСТАВЛЕНІ З 2014 РОКУ

 

 15 000 м²
ПЛОЩА ВИРОБНИЦТВА


300 ОСІБ
КВАЛІФІКОВАНІ СПІВРОБІТНИКИ


31 КРАЇНА
ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА


ПОНАД 300
СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ В СВІТІ

 
 

5 ЗІРОК УСПІХУ ГРАНДА

 

★ ІННОВАЦІЇ, ІННОВАЦІЇ, ІННОВАЦІЇ ★

Інновації є одним з ключових секретів успіху GRAND. Використовуючи найсучасніші технології проектування, включаючи великі експериментальні та теоретичні дослідження, ми представляємо одну з найбільш передових шкіл суднобудування світового рівня. Наш досвід в застосуванні аерокосмічних технологій і аеродинаміки в суднобудуванні дозволив створювати моделі човнів, яким непросто знайти рівних на світовому ринку.
З GRAND Ви завжди на гребені хвилі революційних технологій!

★ ВИЩІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ★

ЯКІСТЬ ГРАНД – не просто слова, це реальний ФАКТ! Човни GRAND відповідають вимогам Міжнародних стандартів ISO / FDIS-6185, Директиві Європейського співтовариства, що стосується судів для відпочинку 2013/53/EU і безліч інших вимог міжнародних і національних стандартів якості. БЕЗПЕКА і НАДІЙНІСТЬ – рушійна сила GRAND! Ми уважно вивчаємо побажання наших клієнтів, передові технології і дослідні розробки, робимо все для того, що б УСПІХ і GRAND були нероздільні!

 

★ РУЧНА РОБОТА ★

Кожен GRAND виготовляється вручну. Це означає, що кожна деталь ГРАНД зігріта теплом наших рук, які гарантують високу якість. Ми довіряємо виробляти наші човни тільки справжнім професіоналам і переконані: ДОВІРА до продукції GRAND – запорука нашого УСПІХУ!

★ ЧУДОВІ МАТЕРІАЛИ ★

Одне з наших головних і неухильних правил – використання кращих матеріалів від найнадійніших виробників. Всі комплектуючі та системи, що застосовуються при виробництві човнів, поставляються від компаній які заслужили свою бездоганну репутацію протягом багатьох років: наприклад, п’ятишарова армована тканина щільністю 1100, 1400 і 1565 г/м², якість і довговічність якої гарантує відомий бренд HEYTEX (Німеччина). Гарантією того, що Ви отримаєте продукт найвищої якості, є те, що наші балони для човнів вищого класу виготовляються з надміцного матеріалу HYPALON ORCA (Франція).

★ ТЕХНІЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ ★

Кожен човен GRAND містить в собі унікальну комбінацію інноваційних технологій, патентів і величезний експериментальний досвід. Використовуючи останні технології CAD/CAM в проектуванні, кожен човен вдосконалений до дрібниць, щоб забезпечити найвищу якість. Після виготовлення нових моделей човнів, ми тестуємо їх в найжорсткіших морських умовах і доводимо до досконалості! В результаті практичних випробувань ми знаходимо несподівані оригінальні технічні рішення та ідеї, які дозволяють бути надувним човнам GRAND унікальними і єдиними.

ЗАНИЖЕННЯ КОНУСА НАДУВНИХ БАЛОНІВ

Цей практичний і ефективний елемент володіє декількома незаперечними перевагами:
• подовжує ватерлінію, що збільшує стійкість, а відповідно безпеку на борту.
• мінімізує кут підйому човна при виході на глісирування особливо при невеликому завантаженні.
• до мінімуму зменшує бризкоутворення на транці човна, тим самим зменшуючи гідродинамічний опір, що в підсумку призводить до зменшення витрати палива.

ГЛИБОКИЙ «V» -подібний КОРПУС ДНИЩА

Відмінною особливістю будь-якого GRAND-івського РИБа є міцний стеклопластіковий корпус днища типу «глибоке V» з ексклюзивною реданною системою, що володіє неймовірним мореплавством і стійкістю в суворих морських умовах. Наші корпуси легко витримують удари великих хвиль, забезпечуючи чудову керованість і маневреність. Наше завдання – зробити той продукт, який ви дійсно заслуговуєте!

ЗБІЛЬШЕНА КІЛЬОВА ЛІНІЯ

Кожен GRAND-івський РИБ має збільшену (виступаючу вперед) в порівнянні з іншими човнами кільову лінію, що дозволяє:
• збільшити ватерлінію і значно поліпшити маневреність.
• ефективно розрізати хвилі для більш плавного ходу по неспокійній воді.
• мінімізувати бризкоутворення, тим самим зберігши ваш кокпіт сухим. І ще один важливий момент, це рішення надає елегантний, навіть агресивний профіль, додаючи відмінний зовнішній вигляд до неймовірної функціональності!

УНІКАЛЬНА СИСТЕМА «HSH» СКЛОПЛАСТИКОВИХ КОРПУСІВ

Основа концепції ексклюзивного дизайну корпусу High-Step-Hull (HSH) полягає в тому, щоб максимально збільшити плавучість і гарантувати:
• набагато менше зіткнення балонів з водою на високих швидкостях, в порівнянні зі звичайними човнами.
• приголомшливу стійкість і маневреність на малих і середніх швидкостях.
Кожен човен з системою корпусу «HSH» має наступні переваги:
• поліпшені швидкісні характеристики і зменшення витрати палива.
• збільшена плавучість і вантажопідйомність.
• більш плавний, комфортний і безпечний хід човна.

0

Your Cart