GRAND G580

Модель G580 - для тих, хто шукає золоту середину. Цей човен ідеально збалансований між двома нашими бестселерами G500 і G650.

GRAND Golden Line G580 має свої особливості:
• Доведена до вдосконалена геометрія корпусу і балона
• Динамічна контурна форма з широкими лініями
• Сучасна консоль рульового керування
• Подвійне місце для пілота і пасажира
• Місткість

GRAND G580

Надувний човен GRAND G580 має сучасний зовнішній вигляд і характерний фірмовий дизайн GRAND серії Golden Line.
Традиційно особлива увага приділена ергономіці, оптимальному співвідношенню місткості пасажирів (ідеально спроектоване простір на 12 пасажирів) і їх комфорту. Ця модель вже показала відмінні результати в плані мореплавства і вантажопідйомності, що досягається за рахунок високої кілеватості днища типу глибоке-V, ефектних обводів і продуманій конструкції човна в цілому.

GRAND G580

Надувний балон човна складається з 5-ти секцій і оснащений двома клапанами аварійного скидання тиску. Виготовляється з ПВХ, щільністю тканини 1400 г / м², яка відслужила вже понад 10 років або з тканини HYPALON (ORCA, Франція) - з експлуатаційним терміном 30 років, стійка до впливу сонячного ультрафіолету, до погодних умов, стійка до хімічних речовин, нафтопродуктів і підвищена стійкість до стирання.
Тканина балона і стеклопластіковий корпус човна мають велику палітру кольорів, оббивку можна замовити в різних колірних поєднаннях, включаючи двоколірні, щоб надати своєму човні унікальність. Наша фірмова забарвлення - світло-сірі балони і оббивка з білим склопластиком.

Новини та події

Экспедиция на Днестр
23-26.08.2019

  22-26.08.2019 Бакота - затопленная украинская «Антлантида» 23-26.08.2019 Экспедиция на Днестр 23 августа 2019 года ...

Надувні човни GRAND

Компанія GRAND MARINE була заснована в 2001 році як виробник надувних човнів у Харкові, Україна. І на даний момент стала провідним світовим виробником надувних човнів класу RIB (надувні човни з жорстким дном), поширених по всьому світу і добре відомих своєю винятковою якістю, дизайном, конструкцією і продуктивністю.
GRAND будує і пропонує моделі човнів, які відповідають високому рівню стандартів і асоціюється з елегантністю, надійністю і якістю. Купуючи будь-яку модель човнів GRAND, ви купуєте не просто водний транспорт, а позитивні емоції і задоволення від відпочинку з сім’єю і друзями на природі, комфорт від перебування в човні, насолода від легкої керованості, будь це плавні рухи на водній гладі або драйвові віражі на хвилях.
Товарна лінійка компанії GRAND представлена більш ніж 50 різноманітними моделями човнів з можливістю вибору різних додаткових опцій і аксесуарів. На свій смак ви можете вибрати колір балонів і склопластику, матеріал і колірні рішення оббивки, тим самим створюючи свій унікальний човен, збираючи його як конструктор, згадавши дитинство і дитячі бажання.

КОМПЛЕКТУЮЩИЕ ТОЛЬКО ОТ ЛУЧШИХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ

GRAND.UA ЯВЛЯЕТСЯ ОФИЦИАЛЬНЫМ ДИЛЕРОМ ЛУЧШИХ ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ АКСЕССУАРОВ И ОБОРУДОВАНИЯ ДЛЯ ЛОДОК И КАТЕРОВ МЫ ГОТОВЫ УСТАНОВИТЬ НА ВАШУ ЛОДКУ ИЛИ КАТЕР ЛЮБОЕ ОБОРУДОВАНИЕ И АКСЕССУАРЫ.

0

Your Cart